Tłumik środkowy powiększony PROSERIES

Tłumik środkowy powiększony PROSERIES
Cena:
450 PLN


Model: VI GEN 1998-2002
Punkty: 0

Dostępne opcje

Prosimy wypełnić wszystkie rubryki - tylko taki stopień spersonalizowania pozwoli nam przygotować dla Ciebie produkt idealny.

* Średnica :
* Głośność:
* Silnik:

Galerię końcówek oraz dokładny opis opcji personalizacji znajdziesz tutaj: OPCJE PERSONALIZACJI

 

Opis

Tłumik środkowy PRO Series to najwyższa półka wśród układów wydechowych. Materiał, z którego jest on wykonany to wysokiej klasy ferromagnetyczna stal nierdzewna - czyli surowiec, którym szczycą się tylko światowej klasy producenci. Puszki naszych tłumików przygotowane są z użyciem specjalnych maszyn walcujących blachę. Dzięki temu połączenie elementów jest pewne. Minimalizujemy w ten sposób spawanie, które jest popularne u "domorosłych" producentów - jak można się domyśleć, nie ma ono pozytywnych cech przy produkcji tłumika. Tą technologią pochwalą się jedynie topowe firmy na świecie. Jako jedyni w Polsce wykorzystujemy tą technologię przy produkcji w pełni customowych układów wydechowych.

Każdy z tłumików tej kategorii przygotowywany jest na indywidulane zamówienie: możesz dobrać średnicę, na której budowany jest tłumik (seryjna, bądź większa) czy jego głośność. Standardowo tłumik będący podmiotem sprzedaży cechuje się przelotową konstrukcją o bardzo cichej pracy. Dzięki temu nasz tłumik sprawdzi się idealnie zarówno do samochodu użytkowanego na codzień, jak i do pojazdu przygotowanego pod wymagające próby sportowe. Tłumik parametrami pracy przygotowany jest do Twojego samochodu. Kształt puszki tłumika zbliżony jest do kształtu tłumika oryginalnego. Wewnętrzne zabudowanie tłumików zależne jest od wybranego silnika i wymagań dźwiękowych klienta. Mamy przygotowane opracowania pod wymienione silniki, dzięki czemu uzyskujemy doskonały kompromis pomiędzy rozłożeniem energii spalin układu wydechowego a natężeniem i barwą dźwięku, która "płynie" z naszego tłumika. Tłumik należy zamontować poprzez wspawanie go w miejsce poprzedniego tłumika.

Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją - czyli wiemy, co robimy, pozwalając sobie na minimalne 5 lat zaufania do własnego produktu.

Recenzje (0)

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Powered by OpenCart. ModernStore theme by Dimitar Koev