Jak kupować w PROEX

Firma PROEX jako nieliczna w Polsce realizuje zamówienia pod indywidualne życzenie klienta. Różnorodność naszych tłumików, parametry dźwiękowe czy średnice, na których budujemy tłumiki pozwala nam zindywidualizować każde zamówienie. Stąd nie posiadamy gotowego produktu, który czeka na wysłanie do klienta. Twoje przyszłe zamówienie w obecnej chwili składa się z surowych blach, rur, profili wzmacniających, wygłuszacza, oraz sprzętu i oprogramowania, które pozwoli dokonać symulacji przyszłego produktu, nim przystąpimy do właściwej produkcji. Transakcja indywidualna "wymusza" indywidualne jej kroki, co przedstawia poniższy schemat:

► Krok 1: Zakup
Drogi kliencie - pierwszym krokiem do wykonania jest złożenie tradycyjnego zamówienia w sklepie. Wybieramy interesujące nas pozycje, przechodzimy do "kasy", wypełniamy formularze odpowiednimi danymi. Na samym końcu, przy podsumowaniu zamówienia przedstawione są dane do wpłaty...

► Krok 2: Płatność
.... na które uregulowujemy należność za zamówienie. To już wszystko, co "wymagamy" od naszego klienta. Następnie przechodzimy do realizacji zamówienia.

► Krok 3: Formalizacja
Po zaksięgowaniu wpłaty w przeciągu 24 godzin zostaniesz poinformowany poprzez email o zarejestrowaniu płatności (bądź szybciej, gdy dokonasz wewnętrzej internetowej płatności poprzez Przelewy24). Zapoznamy się z Twoim indywidualnym zamówieniem i w przypadku, gdyby pojawiły kwestie, których nie udało się "wyjaśnić" w formularzach zamówienia - zadzwonimy do Ciebie i dopytamy o szczegóły, celem jak najlepszego zrealizowania zamówienia.

► Krok 4: Produkcja
Gdy wszystko będzie już w 100% jasne - przystępujemy do produkcji. Proces ten trwa około 4-5 dni. Gdy tłumik będzie gotowy, nie pozostaje nam nic innego jak...

► Krok 5: Wysyłka
.... umieszczenie go w paczce i nadanie do prawowitego właściciela, czyli do Ciebie ;) Zależnie od wybranego transportu, czas wysyłki oscyluje w przeciągu 1-3 dni roboczych.

Powered by OpenCart. ModernStore theme by Dimitar Koev