PROEX Tech

W firmie PROEX od samego początku istnienia stawialiśmy na innowacyjność. W czasie, gdy inne firmy sygnowały swoją nazwą końcówki wydechów dospawane do gotowych, zakupionych puszek tłumików, zaczynaliśmy konstruować własne rozwiązania. Pozwoliło nam to wiele się nauczyć, odnajdować kolejne rozwiązania by w końcu dojść do etapu, gdzie każdy, który miał do czynienia z produktami firmy PROEX niezaprzeczalnie przychyli się do kwestii, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – pod względami jakości, niekonwencjonalnych rozwiązań, personalizacji produktów.

Mamy się czym pochwalić!

Produkujemy tłumiki ze stali aluminiowanej i kwasoodpornej. W obu przypadkach gwarantujemy długą żywotność produktu i niezawodność. Profesjonalne chemiczne przygotowanie stali pozwala nam zaufać jego jakości. Importujemy materiał na własne potrzeby zza Odry.

Elementy do budowy tłumików wykonujemy z surowych produktów – nie z gotowych elementów. Dzięki temu możemy ręczyć za jego wykonanie. Jedyne, co odbieramy od dostawcy, to końcówki układów wydechowych – sprowadzanych na nasze indywidualne zamówienie.

Spawanie elementów to, poza oczywiście ich łączeniem, naruszenie jednolitości i spójności materiału – dlatego redukujemy je do minimum. Łączenia elementów konstrukcyjnych to zawijanie blach na maszynach hydraulicznych w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Jednynie wloty oraz końcówki tłumików łączone są spawami, wykonywanymi przez osobę z uprawnieniami i kilkunastoletnim doświadczeniem.

Powered by OpenCart. ModernStore theme by Dimitar Koev