Tłumik końcowy ECOSERIES

Tłumik końcowy ECOSERIES
Cena:
400 PLN


Model: 100
Punkty: 0

Dostępne opcje

Prosimy wypełnić wszystkie rubryki - tylko taki stopień spersonalizowania pozwoli nam przygotować dla Ciebie produkt idealny.

* Średnica :
* Nadwozie:
* Głośność:
* Wybór końcówki:
* Silnik:

Galerię końcówek oraz dokładny opis opcji personalizacji znajdziesz tutaj: OPCJE PERSONALIZACJI

 

Opis

Tłumik końcowy ECO Series to najwyższa półka wśród układów wydechowych. Materiał, z którego jest on wykonany to stal aluminiowana chemicznie. Dzięki temu ma bardzo wysoki współczynnik odporności na korozję. Po wielu latach użytkowania wygląda jak nowy. Pokryty dodatkowo podwójną warstwą lakierów antykorozyjnych i żaroodpornych wyselekcjonowanych w wyniku prób laboratoryjnych (m.in. testy w komorze solnej). Puszki naszych tłumików przygotowane są z użyciem specjalnych maszyn walcujących blachę. Dzięki temu połączenie elementów jest pewne. Minimalizujemy w ten sposób spawanie, które jest popularne u "domorosłych" producentów - jak można się domyśleć, nie ma ono pozytywnych cech przy produkcji tłumika. Tą technologią pochwalą się jedynie topowe firmy na świecie. Jako jedyni w Polsce wykorzystujemy tą technologię przy produkcji w pełni customowych układów wydechowych.

Każdy z tłumików przygotowywany jest na indywidulane zamówienie: możesz dobrać średnicę, na której budowany jest tłumik (seryjna, bądź większa), jego głośność czy barwę dźwięku. Standardowo tłumik będący podmiotem sprzedaży cechuje się przelotową konstrukcją o bardzo cichej pracy. Silnik podczas normalnej jazdy (miejska/autostradowa, czyli bez ciągłego pedału gazu w podłodze i bez bardzo wysokich obortów) praktycznie nie wydaje z siebie żadnego dźwięku. Dopiero przy pełnym otwarciu przepustnicy okrawa nas rasowym brzmieniem. Z klasą. Nie z "darciem". Dzięki temu nasz tłumik sprawdzi się idealnie zarówno do samochodu użytkowanego na codzień, jak i do pojazdu przygotowanego pod wymagające próby sportowe.

Tłumik parametrami pracy przygotowany jest do Twojego samochodu. Kształt puszki tłumika zbliżony jest do kształtu tłumika oryginalnego. Wewnętrzne zabudowanie tłumików zależne jest od wybranego silnika i wymagań dźwiękowych klienta. Mamy przygotowane opracowania pod wymienione silniki, dzięki czemu uzyskujemy doskonały kompromis pomiędzy rozłożeniem energii spalin układu wydechowego a natężeniem i barwą dźwięku, która "płynie" z naszego tłumika. Tłumik należy zamontować poprzez wspawanie go w miejsce poprzedniego tłumika.

Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją - czyli wiemy, co robimy, pozwalając sobie na minimalne 3 lata zaufania do własnego produktu.

Recenzje (0)

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Powered by OpenCart. ModernStore theme by Dimitar Koev