Regulamin PROEX.PL

REGULAMIN

Właścicielem sklepu internetowego PROEX, znajdującego się na stronie internetowej www.proex.pl jest firma PROEX MACIEJ HAREMSKI z siedzibą w Kostrzynie, adres: Siekierki Wielkie SOSNOWA 57, 62-025 Kostrzyn, zarejestrowana w Urzędzie Miejskim w Kostrzynie pod numerem NIP 7791637943 , REGON: 639842253

         Postanowienia ogólne

1.      Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej www.proex.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pomocą Internetu.

2.      Zakupy takie są równoznaczne z zawarciem przez strony umowy na odległość do której to stosuje się przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000, nr 22, poz. 271).

 

         Składanie i realizacja zamówień

3.      Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski.

4.      Podstawowym warunkiem realizacji zakupu towarów jest prawidłowe wypełnienie for mularza w treść którego należy wpisać:

a)      markę i model samochodu, rok produkcji,

b)      silnik (oznaczenie lub pojemność oraz moc),

c)      wybrana końcówka (galeria końcówek),

d)     imię (ew. nazwisko),

e)       średnica i budowa układu wydechowego,

f)       głośność (opisana słownie),

g)      inne uwagi

oraz wysłanie go na adres email zamowienia@proex.pl

5.      W odpowiedzi na wysłany formularz przysłana zostanie indywidualna wycena towaru.

6.      Zamówienie można składać przez całą dobę.

7.      Po zaakceptowaniu przez zamawiającego wyceny i zleceniu wykonania towaru oraz potwierdzeniu zamówienia e-mailem i dokonaniu wpłaty zadatku w kwocie 50 zł. zamówienie zostanie zrealizowane.

8.      Realizacja ma miejsce od poniedziałku do piątku. Zamówienia z nieprawidłowo wypełnionym formularzem oraz zamówienia, których nie uda się potwierdzić nie będą realizowane.

9.      Termin realizacji zamówienia wynosi maksymalnie do 7 dni roboczych od daty wpłynięcia na konto zadatku.   

10.  Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem firmy kurierskiej lub mogą być odebrane osobiście w siedzibie firmy, wybór należy do Kupującego.

11.  Koszty przesyłki zależą od wysokości zamówienia i wybranej metody dostawy.

12.  Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.proex.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). Na życzenie wystawiamy również faktury.

13.  Zakupiony towar nie podlega zwrotowi  na podstawie art. 10 § 3 pkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000, nr 22, poz. 271).

 

Gwarancje i reklamacje

 

14.  Towary oferowane w sklepie internetowym są objęte gwarancją producenta.

15.  W przypadku reklamacji należy kontaktować się telefonicznie lub drogą elektroniczną info@proex.pl. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon, który Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.

16.  Wszelkie informacje o użytkownikach są przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa - zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Dane Klientów nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim.

 

 

 

Powered by OpenCart. ModernStore theme by Dimitar Koev